Author: M***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 價格經濟又實惠產品材質也不錯,如果有需要會再購買
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Price: NT$194
Original Price: NT$205
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 長度 | 13.9 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 3.8 cm |
| SKU | sb25061445983023480 |
Author: M***2
Date:
Review: 價格經濟又實惠產品材質也不錯,如果有需要會再購買
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: a***9
Date:
Review: 七段光療機造型時尚操作簡單
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: j***5
Date:
Review: satisfied as advertised affordable
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: f***4
Date:
Review: منتج رائع كل منتجات شي ان جميلةمنتج رائع كل منتجات شي ان جميلة
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.